Wyniki w wyborach do Rad Gmin, Miast i Miejskich - Rada Miejska w Ostrorogu
KWW JAROSŁAWA LIBERY NOWOCZESNA GMINA: 651 głosów - 27,83% - 3 mandaty - 20,00%
KWW JESTEŚMY DLA WAS: 576 głosów - 24,63% - 6 mandatów - 40,00%
KWW JACKA KULIGOWSKIEGO: 461 głosów - 19,71% - 1 mandat - 6,67%
KWW ZMIANA OSTROROGA ZACZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ: 403 głosów - 17,23% - 3 mandaty - 20,00%
KWW MŁODOŚĆ ŚWIEŻOŚĆ ENERGIA: 219 głosów - 9,36% - 2 mandaty - 13,33%
KWW ROMANA KONIECZNEGO: 29 głosów - 1,24% - 0 mandatów - 0,00%
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miejskiej z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 1
- RATAJCZAK Barbara Wioletta (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS) - 92 głosy (50,27%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 2
- NAPIERAŁA-WERNER Marta Kinga (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA OSTROROGA ZACZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ) - 74 głosy (54,01%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 3
- ANTONIEWSKI Tomasz Kazimierz (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LIBERY NOWOCZESNA GMINA) - 38 głosów (43,68%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 4
- SZORCZ Rafał (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS) - 53 głosy (34,87%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 5
- SZAL Krzysztof Tomasz (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS) - 84 głosy (46,93%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 6
- GOMULSKI Sebastian Adam (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BARCZYKA MŁODOŚĆ ŚWIEŻOŚĆ ENERGIA) - 63 głosy (35,59%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 7
- CZAPRACKI Mateusz (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BARCZYKA MŁODOŚĆ ŚWIEŻOŚĆ ENERGIA) - 42 głosy (38,89%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 8
- KALEMBA Barbara (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS) - 50 głosy (42,02%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 9
- GIDASZEWSKI Tomasz (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS) - 51 głosów (33,55%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 10
- PRZYBYSZ Mariusz Krzysztof (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KULIGOWSKIEGO) - 55 głosów (29,41%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 11
- BERDZIK Paulina Helena (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA OSTROROGA ZACZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ) - 45 głosów (25,71%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 12
- RAIS-KLAUZE Izabela Agnieszka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY DLA WAS) - 58 głosów (40,00%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 13
- JAGIELSKA Agnieszka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIANA OSTROROGA ZACZYNA SIĘ JUŻ DZIŚ) - 70 głosów (36,27%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 14
- PRZYBYSZ Sławomir (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LIBERY NOWOCZESNA GMINA) - 60 głosów (38,22%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 15
- KACZMAREK Arkadiusz Adam (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA LIBERY NOWOCZESNA GMINA) - 77 głosów (40,96%)
ZOBACZ TAKŻE:
Nowi ministrowie w rządzie Donalda Tuska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?